Referent call centra

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova 17, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzda
920 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu call centra hľadáme novú posilu! :)

Ak sa nebojíte výziev a máte pro-klientského ducha, ste tu správne. Vašou náplňou práce bude:

  • Telefonická a e-mailová komunikácia s klientom a odbytovými sieťami
  • Komunikácia s organizačnými jednotkami poisťovne a stavebnej sporiteľne
  • Aktivovanie žiadostí a starostlivosť o klientov s elektronickým prístupom k účtu

  • Špeciálne produktové zľavy
  • Masáže na pracovisku, Multisport karta
  • Podujatia pre zamestnancov (aj rodinu)
  • Sociálne benefity
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • Jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • Mobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oceníme, ak budete mať :

  • Odborné znalosti z oblasti poisťovníctva, bankovníctva, predaja produktov, obchodu  a služieb
  • Príjemný komunikačný prejav
  • Anglický, maďarský alebo nemecký jazyk
  • Schopnosť byť asertívny a flexibilný
  • Empatický postoj ku klientovi

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis. Ozveme sa ti, ak sa uvoľní miesto, na ktoré sa hodíš