Vedúci/a oddelenia managementu dokumentov

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Mzda
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • personálne riadenie a metodické usmerňovanie tímu 13 spolupracovníkov
  • deľba úloh medzi zamestnancov a kontrola ich plnenia vrátane termínov, nastavovanie procesov na oddelení
  • tvorba a pripomienkovanie interných noriem a rozpočtov
  • komunikácia s dodávateľmi a inými obchodnými partnermi v danej oblasti
  • participácia na tvorbe zmluvnej dokumentácie týkajúcej sa oddelenia
  • schvaľovanie objednávok a následne úhrada faktúr
  • obstarávanie tovarov a služieb v zmysle interných noriem spoločnosti
  • tvorba analýz, štatistík pre vedenie spoločnosti a pod.
  • riadenie projektov oddelenia
  • zabezpečenie správy externej registratúry
  • zabezpečenie príjmu, kontroly a evidencie dokumentácie zo všetkých úsekov do registratúrneho strediska spoločnosti a do archívu spoločnosti
  • zabezpečenie odborného ukladania, sprístupňovania (výpožičky) registratúrnych záznamov uložených v registratúrnom stredisku a v archíve,
  • zodpovedanie za ochranu registratúrnych a archívnych dokumentov pred stratou, zničením, poškodením alebo zneužitím,

  • špeciálne produktové zľavy
  • masáže na pracovisku, multisport karta
  • podujatia pre zamestnancov (aj rodinu)
  • sociálne benefity
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • mobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • dobré organizačné, komunikačné schopnosti a písomný prejav
  • ochota a schopnosť sledovať legislatívne zmeny a vnútorné organizačné zmeny a pretaviť ich do dennej práce s dokumentami a interných noriem
  • zodpovednosť, schopnosť pracovať samostatne, orientácia na výsledok, aktívny prístup na riešenie problémov, tímový hráč
  • Microsoft Office- užívateľ
  • vodičské oprávnenie skupiny B (aktívny vodič výhodou)
  • Internet- užívateľ

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis