Viazaný finančný agent

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Považská Bystrica
Pracovný pomer
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzda
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda sa pohybuje od 1000 E.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť Wüstenrot hľadáme viazaného finančného agenta, ktorého úlohami by boli:
  • aktívna starostlivosť o klientov spoločnosti
  • vyhľadávanie nových klientov
  • sprostredkovateľská činnosť VFA v oblasti bankovníctva a poisťovníctva
  • aktívna účasť na tímovej činnosti

  • atraktívny prijem za zodpovedne vykonanú prácu vo forme provízii a odmien
  • motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém
  • možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
  • prepracovaný školiaci a rozvojový program
  • silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Kreativita
  • Pozitívny vzťah k ľuďom
  • Charizma
  • Ochota na sebe neustále pracovať
  • Ochota sa vzdelávať
  • Vytrvalosť
  • Korektnosť

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Terkovičová
E-mail: poslať životopis