Brigádnik - aktualizácia osobných údajov

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzda
3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu na dlhodobú spoluprácu (forma brigády).
Vašou úlohou bude prevažne aktualizácia osobných údajov našich klientov. Súčasťou pozície sú aj administratívne úlohy.

Čo vám ponúkneme hneď na úvod:
  • Postupné zaškolenie, počas ktorého už zarábate
  • Tréning komunikačných zručností
  • Príjemného mentora, ktorý vám pomôže prejsť celým adaptačným procesom

Vo Wüstenrot sa na vás teší tím 12 kolegov a príjemná šéfka. Sedieť budete v kancelárii po 3-4 ľuďoch, žiadny open space.

  • fajn kolektív a skúsení kolegovia, od ktorých sa môžeš učiť
  • lokalita priamo v centre mesta (autobusová stanica, nákupné centrum, Medická záhrada...)
  • pracovný čas je možné prispôsobiť rozvrhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Hľadáme zodpovedného kolegu, s rozvinutými komunikačnými zručnosťami, zmyslom pre humor a životným nadhľadom :)

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis. Ozveme sa ti, ak sa uvoľní miesto, na ktoré sa hodíš