Operátor Infolinky

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzda
Od 850 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta + systém variabilnej zložky ( 2 krát do roka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši kolegovia operátori sprostredkujú na vyžiadanie rôzne typy informácií o našich produktoch maklérskym spoločnostiam. Na rozdiel od iných Call centier teda nie je súčasťou agendy komunikácia s klientmi a neočakáva sa od Vás predaj našich produktov.
Rozhodli sme sa náš tím operátorov posilniť a privítať u nás nového kolegu/kolegyňu.

Čo vám ponúkneme hneď na úvod:
  • Postupné zaškolenie, počas ktorého už zarábate.
  • Odborné vzdelávanie ku všetkým produktom spoločnosti.
  • Tréning komunikačných zručností.
  • Príjemného mentora, ktorý vám pomôže prejsť celým adaptačným procesom.
  • Tempo šité na mieru, takže žiadne stresy, prispôsobíme sa vašim potrebám.

Keďže v rámci tímu potrebujeme vykryť produkčný čas od 8:00 do 17:00, z hľadiska pracovného času sa u nás striedajú 3 pracovné zmeny ( od 8:00-16:00, 8:30 -16:30, 9:00 - 17:00), ktoré sú plánované na mesačnej báze.

Ešte sme vás nepresvedčili?
Vo Wüstenrot sa na vás teší tím 12 kolegov a príjemná šéfka. Sedieť budete v kancelárii, žiadny open space. Víkendy a sviatky sa treba venovať priateľom, rodine a koníčkom, pracujeme len počas pracovných dní. Stabilný príjem je samozrejmosť, snahu a ochotu pri práci oceníme formou polročných odmien.

  • mobil a paušál aj na súkromné účely,
  • Multisport karta,
  • špeciálne produktové zľavy,
  • benefity formou cafetérie,
  • polročné odmeny,
  • podujatia pre zamestnancov (aj rodinu),
  • sociálne benefity,
  • stravné lístky nad rámec zákona,
  • jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci),
  • masáže na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

Je výhodou, ak máte s podobnou pozíciou skúsenosti, radi sa však stretneme aj s nováčikom.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis