800 - 1 100 EUR
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.
a Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Podateľňa - správa dokumentov

Wüstenrot

Miesto práce

Grösslingová, Bratislava

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800€/ mes. brutto v závislosti od skúseností + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONÚKAME VÁM prácu administratívneho charakteru na podateľni v našej spoločnosti. Máme pre Vás pripravené úvodné zaškolenie do pracovných postupov a interných systémov. Budete mať pri sebe skúsenejšie kolegyne a nadriadenú, ktoré Vám radi pomôžu počas adaptačného obdobia, ale i potom.

KOHO HĽADÁME
Zodpovedného člena tímu, ktorý má vzťah k administratívnej práci.
Hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu na Oddelenie managementu dokumentov, ktorý/á by s radosťou denne riešil/a tieto úlohy:
  • príjem, evidencia, triedenie a spracovanie listových zásielok (prijímanie a odosielanie pošty);
  • delenie došlých klientskych listových zásielok podľa oblasti činnosti úsekov a typov dokumentov;
  • práca v troch informačných systémoch a elektronickej schránke;
  • detailná evidencia, tzv. indikácia dokumentov v informačných systémoch;
  • obsluha obálkovacej linky;
  • komunikácia s inými úsekmi, kolegami na všetkých úrovniach a dodávateľmi.

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ
Pracovný čas je prispôsobený príjmu a odosielaniu pošty - v tíme sa plánuje práca už od 7:30 približne do 16:30. Obsadzujeme 2 pozície, jednu juniornejšiu a druhú seniornejšiu - podľa Vašich skúseností a predpokladov sa dohodneme, ktorá je pre Vás vhodnejšia. Počas nátlakových akcií/období (koniec mesiaca, koniec roka a pod.) prispôsobujeme svoj pracovný čas množstvu pošty.

V KOCKE
Hľadáme príjemného človeka, ktorý zapadne do tímu skúsených kolegyniek, má zodpovedný prístup k práci a vyhľadáva kancelársku prácu administratívneho charakteru.

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
  • špeciálne produktové zľavy
  • polročné odmeny
  • podujatia pre zamestnancov (aj rodinu)
  • sociálne benefity
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • mobil aj na súkromné účely
  • masáže na pracovisku, multisport karta a pod.
  • podpora kultúry

Požiadavky na zamestnanca

  • vítame skúsenosti s prácou administratívneho charakteru
  • očakávame zodpovedný prístup k práci
  • treba sa pripraviť aj na obdobia s väčším tlakom a množstvom práce

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s. je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.
Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Wüstenrot poisťovňa, a.s._Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.
Grösslingova 77
824 68 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Chovancová
E-mail: poslať životopis
ID: 3691230   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800€/ mes. brutto v závislosti od skúseností + systém polročných odmien