Klientský pracovník Wüstenrot centra Bratislava (ústredie)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Pracovný pomer
plný úväzok
Mzda
od 550 - 1 500 € (variabilná zložka mzdy je v neobmedzenej výške a je závislá od výkonu a realizovaných obchodov + kvartálne odmeny pri splnení cieľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Wüstenrot centra v Bratislave hľadáme nového kolegu/ novú kolegyňu na pozíciu Odborný referent Wüstenrot centra (ústredie). Z tejto pozície je možnosť perspektívne postúpiť na pozíciu zástupcu vedúceho Wüstenrot centra.

Ak máte príjemné vystupovanie, ste komunikatívny typ a zaujíma Vás oblasť poisťovníctva a bankovníctva, môže byť táto práca ako stvorená pre Vás.

Ako náš nový kolega/nová kolegyňa by ste mali zodpovednosť za:
  • konzultovanie finančných potrieb klientov,
  • prípravu finančných návrhov v oblasti stavebného sporenia, stavebných úverov a medziúverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a poistných produktov Wüstenrot poisťovne, a.s.,
  • účasť na tímovej činnosti,
  • účasť na vzdelávacom systéme,
  • prácu s databázou klientov.

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
  • stravné lístky prostredníctvom elektronickej karty
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo na pracovisku
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma": masáže na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania, Dni zdravia, zdravé balíčky
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • podpora kultúry

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • presnosť a dôslednosť
  • pozitívne myslenie
  • príjemné vystupovanie
  • bezúhonnosť
  • skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve sú vítané

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Terkovičová
E-mail: poslať životopis