Agentúrny riaditeľ

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Ružomberok
Pracovný pomer
živnosť
Mzda
2 000 EUR/mesiac (provízie + mes. odmeny + kvartál. odmeny + nábehová podpora)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš od života viac? Si ambiciózny/a? Máš rád/a výzvy?
Tak sa prihlás do nášho výberového konania a možno práve Ty dostaneš atraktívnu pracovnú príležitosť, ktorá Ti umožní žiť na nadštandardnej úrovni a prinesie Ti obdiv a uznanie okolia.

Tvojou hlavnou náplňou bude:
  • budovanie a riadenie siete obchodných skupín
  • výber nových manažérov obchodných skupín
  • pomoc manažérom pri výbere obchodníkov
  • zodpovednosť za stav a produkčné výsledky svojej siete obchodných skupín
  • konzultácie o stave osobných/rodinných financií klientov
  • príprava finančných návrhov v oblasti stavebného sporenia a stavebných úverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne a poistných produktov Wüstenrot poisťovne
  • starostlivosť o klientov v pridelenom regióne a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • spolupráca pri vývoji nových finančných produktov

  • široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak Gold
a Zlatá minca
  • zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
  • prepracovaný školiaci a rozvojový program
  • služobný notebook a telefón
  • finančný príspevok na kanceláriu a auto
  • jedinečný bonusový systém
  • flexibilný pracovný čas
  • pravidelné súťaže o atraktívne ceny a školenia v zaujímavých destináciách sveta
  • benefity pre členov ELITE

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, technické, IT

Počet rokov praxe

2

  • prax na manažérskej pozícii min. 24 mesiacov (aj kumulovane počas viac rokov) podmienkou
  • skúsenosti s predajom stavebného sporenia a úverov, resp. s predajom poistných produktov vítaná
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • vytrvalosť
  • pozitívne myslenie
  • príjemné vystupovanie
  • zmysel pre tímovú spoluprácu
  • bezúhonnosť

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ján Tesár
Tel.: +421905542178
E-mail: poslať životopis

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis. Ozveme sa ti, ak sa uvoľní miesto, na ktoré sa hodíš