Ideálna brigáda pre študentov (Ekonómia/ Právo)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzda
od 3,30 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študentov, ktorí majú záujem si popri štúdiu privyrobiť a naučiť sa niečo z praxe poisťovníctva. Ideálna brigáda pre mladých ľudí so záujmom o oblasť práva alebo administratívu.
Ak máš chuť naučiť sa niečo nové a byť vo fajn kolektíve, možno máme niečo pre teba!

Ako náš brigádnik budeš mať na starosti napríklad:
  • registráciu poistných udalostí neživotného poistenia,
  • prácu s dokumentmi v poistno-informačnom systéme,
  • korešpondenciu s klientmi v rámci šetrenia nahlásených poistných udalostí a iné aktivity.

  • fajn kolektív a skúsení kolegovia, od ktorých sa môžeš učiť
  • poloha priamo v centre mesta (autobusová stanica, nákupné centrum, Medická záhrada...)
  • pracovný čas je možné prispôsobiť

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia alebo právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Charakteristiky super brigádnika sú - zodpovednosť, chuť do práce a schopnosť pracovať počas týždňa popri škole/rozvrhu.
Ideálne, ak zvládaš prácu s wordom a excelom, si precízny, samostatný a spoľahlivý.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis