Účtovník dodávateľských faktúr

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď
Mzda
od 1 000 €/mes. brutto v závislosti od skúseností + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Ekonomickom úseku hľadáme šikovnú kolegyňu/ šikovného kolegu, ktorá/ý by na pozícii Odborný referent pre finančné účtovníctvo mal/a radosť z tejto pracovnej náplne:

  • evidencia došlých faktúr, kontrola náležitostí faktúr a ich likvidácia/zaúčtovanie,
  • sledovanie splatnosti došlých faktúr a ich úhrada,
  • zabezpečenie ostatných platieb realizovaných na základe interného dokladu - príkazy do banky,
  • vystavovanie odberateľských faktúr, ich evidencia a sledovanie úhrad,
  • zabezpečenie e-mailovej komunikácie a administratívnych prác súvisiacich s evidenciou a kontrolou faktúr,
  • príprava a samostatné zaúčtovanie pridelených účtovných operácií týkajúcich sa nákladov a výnosov v zmysle IAS/IFRS (interné doklady),
  • vedenie a účtovanie pokladne,
  • zabezpečenie dokladovej inventarizácie zostatkov pridelených účtov,
  • spolupráca s audítormi a zabezpečenie požadovaných podkladov,
  • participácia na príprave štatistík a výkazov pre interné účely, ŠU SR, NBS,
  • spolupráca pri uzávierkových činnostiach - pravidelné mesačné, štvrťročné a ročné závierky.

Ak ste sa v tomto popise našli, budeme radi, ak nám pošlete životopis a zapojíte sa do nášho výberového procesu.

Táto pozícia je obsadzovaná na zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky.

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
  • príjemný kolektív
  • systém polročných odmien
  • stravné lístky prostredníctvom elektronickej karty
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • možnosť profesijného rastu podľa vlastných schopností a zaangažovanosti
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo na pracovisku
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma": masáže na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania, Dni zdravia, zdravé balíčky a pod.
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • podpora kultúry

Ak máte záujem pracovať ako účtovník-fakturant v našej spoločnosti a spĺňate požiadavky, pošlite mi váš životopis e-mailom. Ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo, dane, audit

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát:
  • je schopný pracovať samostatne,
  • má dobré komunikačné zručnosti,
  • je zodpovedný a precízny,
  • má pozitívny vzťah k práci s číslami,
  • celkovo má proaktívny prístup a chuť učiť sa nové veci

Znalosť jazyka nie je podmienkou, ale výhodou. Pozícia je veľmi vhodná pre absolventov obchodných akadémií.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis