Brigádnik na Oddelení ohodnocovania nehnuteľností

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzda
3,50 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
do tímu na Oddelení ohodnocovania nehnuteľností v spoločnosti Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s. hľadáme študenta na dlhodobú brigádu.
Ako brigádnik budeš pomáhať znalcom pri administratívnych činnostiach a pracovať v informačnom systéme.

Ak ťa zaujíma oblasť nehnuteľností a hľadáš si prácu na leto s perspektívou dlhodobej brigády popri štúdiu, pošli nám svoj životopis e-mailom. Ideálny kandidát je študentom práva alebo školy so stavebným zameraním.

  • skúsení kolegovia, od ktorých sa môžeš učiť
  • práca priamo v centre mesta (autobusová stanica, nákupné centrum, Medická záhrada...)
  • pracovný čas sa dá prispôsobiť

Informácie o výberovom konaní

Nie je určené ako TPP, nie je možný postup na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo alebo stavebné zameranie

Hľadáme v pohode mladého človeka - študenta, ktorý je zodpovedný, dochvíľny, flexibilný a ochotný pracovať.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis