Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.
a Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Brigádnik na Úseku neživotného poistenia

Wüstenrot

Miesto práce

Karadžičova, Bratislava

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,30 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
v spoločnosti Wüstenrot hľadáme šikovného študenta na cca. 60-80 hodín mesačne, ktorý zvláda prácu s wordom a excelom, je precízny, samostatný a spoľahlivý.

Náš brigádnik bude mať na starosti:
  • evidovanie poistných zmlúv cestovného poistenia do prevádzkového systému,
  • prácu v archíve (archivácia dokumentov, vyhľadávanie dokumentov).

Ponúkame prácu na leto, ale aj dlhodobo podľa dohody.
Ideálne, ak vieš byť k dispozícii 4 dni do týždňa.

Ak máš záujem o príjemnú prácu, kde sa môžeš aj veľa naučiť, pošli nám životopis mailom.

  • fajn kolektív a skúsení kolegovia, od ktorých sa môžeš učiť
  • poloha priamo v centre mesta (autobusová stanica, nákupné centrum, Medická záhrada...)
  • pracovný čas je možné prispôsobiť

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Hľadáme precízneho, spoľahlivého, dochvíľneho, samostatného a zodpovedného študenta.

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.

Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot poisťovňa, a.s.
Grösslingová 77
824 68 Bratislava

Kontakt

ID: 3416569   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,30 €/hod.