Referent pre správu zmlúv neživotného poistenia

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď
Mzda
700 €/ mes. brutto + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Oddelení správy neživotného poistenia hľadáme nového kolegu/ novú kolegyňu, ktorý/á by mala zodpovednosť za správu poistných zmlúv neživotného poistenia.

Hlavné činnosti, ktoré tvoria náplň práce sú:
  • evidencia, kontrola a taxácia uzavretých poistných zmlúv (PZ) neživotného poistenia,
  • typovanie PZ,
  • vyhotovovanie štandardnej a inej korešpondencie,
  • vystavovanie príslušných dokladov a korešpondencie s klientom k PZ,
  • zasielanie chybných PZ na opravu sprostredkovateľom poistenia,
  • spolupráca pri likvidácii poistných udalostí, tvorbe príručiek, tlačív PZ a iných materiálov týkajúcich sa ich práce.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
  • základná mzda 700 €/mes. brutto + systém polročných odmien
  • stravné lístky prostredníctvom elektronickej karty
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma" - masáže na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania, Dni zdravia, zdravé balíčky a pod.
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • možnosť navštevovať divadelné predstavenie zdarma alebo za zvýhodnenú cenu
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo na pracovisku

V prípade, že Vás pracovná náplň zaujala a spĺňate nami určené kritériá, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis e-mailom. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, samostatného a spoľahlivého kandidáta, ktorý má analytické a logické myslenie. Nevyhnutná je schopnosť a ochota pracovať pri nárazových akciách - uzávierkach. Pozícia je vhodná pre absolventa obchodnej akadémie. Výhodou je vzdelanie s ekonomickým zameraním, znalosť cudzieho jazyka a prax v oblasti poisťovníctva a administratívy.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis