Brigáda na controllingu

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová 77, Bratislava
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzda
od 3,30 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný študent/študentka a máš záujem o brigádu s číslami? Je pre teba excel hračkou a baví ťa robiť rôzne reporty, tabuľky a štatistiky? Potom zaslaním svojho životopisu urobíš správnu vec!

U nás vo Wüstenrot-e aktuálne hľadáme brigádnickú posilu na úseku controllingu. Môžeš sa u nás veľa naučiť, napríklad ako zostavovať rôzne reporty a výkazy a na čo všetko sa dajú používať dáta.
Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis mailom.

  • fajn kolektív a skúsení kolegovia, od ktorých sa môžeš učiť
  • priamo v centre mesta (autobusová stanica, nákupné centrum, Medická záhrada...)
  • pracovný čas je, samozrejme, možné prispôsobiť rozvrhu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem.
Ide o dlhodobú brigádu.
Nie je určené ako TPP.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme v pohode mladého človeka - študenta, ktorý je zodpovedný, dochvíľny, flexibilný, nemá problém s excelom, chce mať dlhodobú brigádu a okolo seba fajn kolektív.

Ovládanie nemčiny a Microsoft Access nie je podmienkou, ale výhodou.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis