Klientsky portál hľadá brigádnika!

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová 62, Bratislava
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzda
3,50 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

hľadáme študenta alebo niekoho, kto má záujem pracovať na dohodu a chcel by nazrieť do prostredia Oddelenia klientskych služieb.

Jeho úlohou bude pomáhať s aktivitami, ktoré prináša náš nový klientsky portál Môj Wüstenrot. Konkrétne ide o administratívne spracovanie agendy klientskych dát a rozličnú prácu s dátami v internom systéme.

Je to pre teba zaujímavé? Ak áno, pošli nám svoj životopis mailom.

V prípade, že Ťa táto pozícia zaujala, pošli svoj životopis e-mailom. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Hľadáme spoľahlivého a samostatného pomocníka, ktorý je pri práci dôsledný a flexibilný. Ochota aktívne spolupracovať je viac ako vítaná.

Prax v administratíve v poisťovníctve alebo bankovom prostredí je veľké plus!

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis