Odborný referent pre interné služby (Hospodárska správa)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.04.2018
Mzda
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na Úseku interných služieb hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedať za oblasť hospodárskej správy a nákupu, konkrétne:

  • posudzovanie požiadaviek a návrhov na prenájom nových priestorov;
  • zabezpečenie údržby a opráv budov sídla spoločnosti ako aj nehnuteľností v prenájme, investícií do nehnuteľností spoločnosti;
  • zabezpečenie kompletných služieb potrebných pre prevádzku budov;
  • obstarávanie tovarov a služieb v zmysle interných noriem spoločnosti;
  • zabezpečenie objednávok, spolupráca pri príprave nových priestorov, pomoc pri tvorbe nájomných zmlúv, obchodných a iných zmlúv;
  • kontrola a schvaľovanie faktúr;
  • zastupovanie v činnostiach v oblasti interných služieb spoločnosti.

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma" - Darovanie krvi, masáže na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • možnosť navštevovať divadelné predstavenie zdarma alebo za zvýhodnenú cenu

V prípade Vášho záujmu a spĺňania požiadaviek nám pošlite svoj životopis e-mailom. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, stavebníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedný/á, schopný/á pracovať samostatne, má aktívny prístup k riešeniu problémov a je tímový hráč.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis