Špecialista pre správu provízií a provízny controlling

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová 77, Bratislava
Pracovný pomer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Oddelení provízií hľadáme zodpovedného a precízneho kolegu/kolegyňu na pozíciu Špecialista pre správu provízií a provízny controlling.

Náplň práce je nasledovná:
  • spracovanie províznych a odmeňovacích nárokov,
  • vypracovanie potrebných podkladov, výkazov, reportov, špeciálnych analýz,
  • testovanie nasadenia podmienok provízneho systému do informačného systému,
  • administrácia a aktualizácia províznych a odmeňovacích poriadkov.

Pozícia je na zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky.

Čo vám ponúkame?
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot pre zamestnancov
  • príjemný kolektív
  • zamestnanecké benefity - mobilný telefón, karta multisport, kultúra a pod.
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma"
  • zamestnanecké eventy a akcie aj pre rodinu

Ak Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom. Po dôkladnom zvážení všetkých životopisov, budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematicko - ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia si vyžaduje, aby mal kandidát/kandidátka analytické myslenie, bol/a zodpovedný/á a mal/a proaktívny prístup pri riešení problémov.

Aktívna znalosť angličtiny/ nemčiny je výhodou, takisto znalosť VBA a SQL.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis