Odborný referent pre interné služby (BOZP, OPP)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzda
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na úsek interných služieb hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za nasledovné oblasti:

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA ZDRAVIA PRI PRÁCI, POŽIARNA OCHRANA A BEZPEČNOSŤ BUDOV
  • zabezpečovanie činností technika BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci) a OPP (ochrany pred požiarmi)
  • zabezpečovanie oboznamovania nových zamestnancov s BOZP a OPP pri nástupe do zamestnania a periodické oboznamovanie zamestnancov ústredia a pobočiek
  • koncepčná, kontrolná a riadiaca činnosť v oblasti BOZP, OPP a bezpečnosti budov
  • udržiavanie primeranej úrovne bezpečnosti v priestoroch spoločnosti
  • krízový manažment v rámci budov ústredia spoločnosti súvisiaci s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci a požiarnou ochranou
  • zabezpečenie servisných prehliadok technických zariadení v budovách ústredia spoločnosti a na pobočkách
  • riešenie bezpečnostných incidentov, ich analýza a vyhodnocovanie a návrh opatrení pre elimináciu podobných hrozieb

HOSPODÁRSKA SPRÁVA A NÁKUP
  • posudzovanie požiadaviek a návrhov na prenájom nových priestorov
  • zabezpečenie údržby a opráv budov sídla spoločnosti ako aj nehnuteľností v prenájme, investícií do nehnuteľností spoločnosti
  • zabezpečenie kompletných služieb potrebných pre prevádzku budov
  • obstarávanie tovarov a služieb v zmysle interných noriem spoločnosti
  • zabezpečenie objednávok, spolupráca pri príprave nových priestorov, pomoc pri tvorbe nájomných zmlúv, obchodných a iných zmlúv
  • kontrola a schvaľovanie faktúr

INÉ
  • zastupovanie v činnostiach v oblasti interných služieb spoločnosti

  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma" - Darovanie krvi, masáže a ovocie na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • možnosť navštevovať divadelné predstavenie zdarma alebo za zvýhodnenú cenu

V prípade Vášho záujmu a spĺňania požiadaviek nám pošlite svoj životopis e-mailom. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, stavebníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Je nevyhnutné, aby mal kandidát osvedčenia:
  • "autorizovaný bezpečnostný technik“ resp. „bezpečnostný technik“
  • a „technik požiarnej ochrany“

Náš nový kolega by mal byť zodpovedný, schopný pracovať samostatne, mal by mať aktívny prístup k riešeniu problémov a byť tímový hráč.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis