Likvidátor poistných udalostí v životnom poistení

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzda
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie likvidácie všetkých druhov poistných udalostí v životnom i úrazovom poistení. Zabezpečovanie komplexného šetrenia všetkých poistných prípadov, získavanie informácií potrebných pre komplexné spracovanie poistného prípadu. Samostatné hodnotenie a oceňovanie poistných udalostí. Spolupráca s posudkovým lekárom poisťovne. Podieľanie sa na odhaľovaní poistných podvodov.

Pracovná pozícia je na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

  • flexibilný pracovný čas
  • špeciálne produktové zľavy
  • benefity formou cafetérie
  • možnosť pracovať z domu
  • polročné odmeny
  • podujatia pre zamestnancov (aj rodinu)
  • sociálne benefity
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • mobil aj na súkromné účely
  • masáže na pracovisku, multisport karta a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ, SZU, Prírodovedecká fakulta - odbor biológia alebo iné adekvátne vzdelanie zdravotníckeho alebo biologického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť rýchlo učiť sa;
  • samostatnosť, zodpovednosť;
  • znalosť angličtina na úrobvni pokročilý s dôrazom na porozumenie textu;
  • schopnosť jasne a vecne komunikovať a spolupracovať v tíme;

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis