Key Account Manager pre divíziu Kovo

Würth spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacmzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky, finálna výška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme príležitosť pre úspešného, seniorného Key Account Managera, ktorý disponuje niekoľkoročnými skúsenosťami v komplexnej starostlivosti o veľkých klientov, pôsobiacich vo sfére priemyslu a výroby. Radi Ťa spoznáme, ak si človek so silnou osobnosťou a hľadáš náročné výzvy.

Tvojou úlohou bude:

  • rozvíjať a udržiavať strategické vzťahy s kľúčovými klientmi, ktorými sú významné priemyselno-výrobné podniky
  • porozumieť ich potrebám a navrhovať optimálne riešenia, ktoré im pomôžu dosahovať ciele
  • tvoriť a prezentovať cenové ponuky
  • vyjednávať a dohadovať zmluvné podmienky
  • podporovať a koordinovať kolegov v predajných tímoch
  • zabezpečiť plynulý a bezproblémový chod rozbehnutých projektov
  • dosahovať naplnenie stanovených plánov a cieľov
  • a v neposlednej miere v celom obchodnom procese prinášať klientovi pozitívny a profesionálny zážitok

Čo Ti vieme ponúknuť:

  • stabilitu silného medzinárodného koncernu, v ktorom zároveň stále cítiť rodinnú atmosféru
  • príležitosť starať sa o TOP zákazníkov a prezentovať vysoko profesionálne riešenia
  • perspektívu dlhodobého zamestnania s možnosťou kariérneho rastu
  • atmosféru a kultúru firmy, ktorá oceňuje kreativitu a „out of box“ myslenie
  • flexibilitu a cestovanie
  • bonus pri odporučení nového kolegu
  • zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
  • služobné auto aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Kandidát môže byť z ktorejkoľvek časti Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v obchode, technické zameranie výhodou

Počet rokov praxe

5

Čo od Teba očakávame:

  • minimálne 5 ročnú prax na pozícii KAM
  • znalosť prostredia výrobných závodov a priemyselných parkov
  • porozumenie nákupno-rozhodovacím procesom u klientov
  • plynulú znalosť anglického jazyka
  • reprezentatívne a asertívne vystupovanie
  • vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
  • silné vyjednávacie a argumentačné schopnosti
  • empatický prístup a porozumenie potrebám okolia
  • prirodzenú autoritu, ktorá vie budovať dlhodobé vzťahy s kľúčovými klientmi
  • silný ťah na „bránku“ a „drive“
  • akcieschopnosť a dôslednosť

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov