Vedúci predajne - Bratislava

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacmzda pozostáva zo základnej a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne Würth na Ivanskej ceste v Bratislave hľadáme nového člena tímu.
Využi šancu a pošli nám svoje CV, radi sa s Tebou stretneme.

Čo bude Tvojou úlohou?

• Komplexne personálne VIESŤ a zodpovedať za plynulý chod zverenej prevádzky
• Prostredníctvom aktívneho predaja PLNIŤ obchodné plány
• Poskytovať TECHNICKÚ PODPORU Obchodným zástupcom
• PARTICIPOVAŤ na organizácii akcií a podujatí pre zákazníkov „Deň otvorených dverí“
• POSKYTOVAŤ klientom odborné PORADENSTVO
• Zabezpečovať objednávanie tovaru zo skladu
• Vykonávať inventúru, sledovať expiračné dátumy produktov
• Telefonicky KONTAKTOVAŤ zákazníkov za účelom PREDAJA produktov značky Würth
• Udržiavať dobré VZŤAHY so zákazníkmi

Čo Ti vieme ponúknuť:

• Stabilitu silného medzinárodného koncernu, v ktorom zároveň stále cítiť rodinného ducha
• Predávať vysoko kvalitné produkty silnej značky
• Dôkladné zaškolenie
• Príležitosť kariérne rásť
• Pracovnú dobu od 8 do 16 iba 5 dní v týždni, víkendy máš pre seba, či rodinu
• Bezproblémové parkovanie
• Notebook, mobilný telefón
• Zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
• Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Aké vlastnosti a schopnosti potrebuješ mať?

• Si človek, ktorý RÁD pracuje s ĽUĎMI a má skúsenosti s VEDENÍM tímu
• Charakterizuje Ťa OCHOTNÉ, príjemné vystupovanie
• Si SPOĽAHLIVÝ, vytrvalý, dôsledný tímový hráč
• Máš silné TECHNICKÉ myslenie a obchodné cítenie
• Disponuješ priamymi skúsenosťami vo sfére OBCHODU
• Dokážeš budovať a udržiavať kvalitné VZŤAHY so zákazníkmi

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4776432  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac