1 200 EUR

Účtovníčka/účtovník

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše ekonomické oddelenie hľadáme kolegu, ktorý bude zabezpečovať nasledovné činnosti:
• Režijné faktúry
• Cestovné náklady, mesačné výkazy,
• Leasingy, PHM
• Pokladne
• Prichádzajúce platby
• Re-fakturácia nákladov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

fixný plat od 1200€ brutto/mesiac - závisí od skúseností. Zo zákona sme povinní zverejniť základnú mzdovú zložku (minimálnu mzdu) pre inzerované pozície. Starostlivo zvážime vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti. Našou filozofiou odmeňovania je spravodlivo odmeňovať aj vzhľadom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť našej spoločnosti.

- zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- perspektívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- bonus pri odporučení zamestnanca
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri životnom jubileu
- bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
- zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
- Multisport karta, Metro karta
- kurz anglického jazyka
- dobrá káva a super kolegovia
- a iné

Svoj profesný životopis posielajte na adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.
S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
SAP - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Podvojné účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

1

- prax v účtovníctve
- anglický jazyk výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosti s programom SAP
- samostatnosť a cieľavedomosť
- iniciatívnosť
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci

Sme rodinný podnik.

Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau v Nemecku, ako malá rodinná firma - veľkoobchod so skrutkami a maticami. Aktuálne máme v ponuke viac ako 120 000 produktov.
Náš koncern zamestnáva viac ako 71 000 ľudí v 400 spoločnostiach a pôsobí v 80 krajinách sveta.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 5 divízií: Auto, Kovo, Drevo, Stavby a Industry.

Staňte sa členom našej rodiny!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribylinská 2
832 55 Bratislava 3
ID: 3783015   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixný plat od 1200€ brutto/mesiac - závisí od skúseností. Zo zákona sme povinní zverejniť základnú mzdovú zložku (minimálnu mzdu) pre inzerované pozície. Starostlivo zvážime vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti. Našou filozofiou odmeňovania je spravodlivo odmeňovať aj vzhľadom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť našej spoločnosti.