1 500 EUR

Technical Key Account Manager - špecialista na kotvenie

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do divízie KOVO hľadáme skúseného Technical Key Account Managera, ktorý má dlhoročné skúsenosti v obchode s kľúčovými zákazníkmi, je špecialistom na kotvenie a nerobí mu problém cestovať po celom Slovensku.
Ak ťa baví hľadať spôsoby ako pomôcť klientom a dosiahnuť ich ciele a ustojíš aj náročné výzvy, čítaj ďalej.

Tvojou úlohou bude:
- nadväzovanie obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi, vytváranie a budovanie efektívnych a prínosných partnerstiev v rámci celého Slovenska
- realizovať projekty zamerané na spoluprácu resp. dlhodobé partnerstvo v obchodnom vzťahu
- prezentovať riešenia a služby novým aj existujúcim spoločnostiam už v rozbehnutom regióne
- zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov činností realizovaných v rámci partnerstiev
- organizovanie a vedenie prieskumných projektov
- komplexná zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500€ brutto + variabilná zložka + 13. plat

- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- 13. plat
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- perspektívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- dôkladné zaškolenie a vedenie v úspešnom tíme
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- bonus pri odporučení zamestnanca
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri životnom jubileu
- zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
- Multisport karta, Metro karta
- a iné

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected]
Vzhľadom na predpokladaný veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti v obchode, technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

skúsenosti v priamom predaji technického zamerania
3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický alebo nemecký jazyk je PODMIENKOU (slovom aj písmom)
- vzdelanie a prax technického smeru
- asertívny a komunikatívny typ
- kreatívnosť a samostatnosť
- obchodnícke zručnosti

Sme rodinný podnik.

Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau v Nemecku, ako malá rodinná firma - veľkoobchod so skrutkami a maticami. Aktuálne máme v ponuke viac ako 120 000 produktov.
Náš koncern zamestnáva viac ako 71 000 ľudí v 400 spoločnostiach a pôsobí v 80 krajinách sveta.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 5 divízií: Auto, Kovo, Drevo, Stavby a Industry.

Staňte sa členom našej rodiny!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribylinská 2
832 55 Bratislava 3

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Žitná
Tel.: +421904745609
E-mail: poslať životopis
ID: 3635065   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500€ brutto + variabilná zložka + 13. plat