E-business špecialista

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300€ brutto (závisí od skúseností) + variabilná zložka + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POĎ PRACOVAŤ K NÁM - do našej spoločnosti hľadáme šikovného a kreatívneho kolegu, ktorý má chuť učiť sa nové veci, je zapálený pre odbor online marketingu a vie zúžitkovať svoje vedomosti z online marketingu.
Tvojou úlohou bude:
- zodpovednosť za všetky online aktivity ako aj ich rozvoj
- tvorenie online business plánu
- starostlivosť o firemný e-shop a aktívne podieľanie sa na jeho rozvoji
- tvorenie stratégie a hľadanie riešení na rast podielu využívania online nákupu našimi zákazníkmi
- aktualizácia firemného webu s cieľom zaujať našich aktuálnych aj budúcich zákazníkov
- tvorba plánov rozvoja online marketingu
- monitorovanie a vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov
- sledovanie aktuálnych trendov v E-commerce svete a ich implementácia v našom online businesse
- medzinárodné aktivity - priama komunikácia s okolitými krajinami a s centrálou v Nemecku
- tvorenie kampaní na sociálnych sieťach
- dodržiavanie požiadaviek korporátnej identity
- minimálne 30% pracovného času v rámci mesiaca budeš tráviť predstavovaním systémov a ich predajom priamo zákazníkom

Práca vyžaduje aj cestovanie, takže nebudeš sedieť len v kancelárii ;)

- firemné vozidlo aj na súkromné účely
- zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- bonus pri odporučení zamestnanca
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri životnom jubileu
- zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
- bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
- Metro karta

Svoj profesný životopis posielajte na adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.
S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing, e-business, skúsenosti v obchode výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívna znalosť anglického jazyka a vodičský preukaz sú PODMIENKOU
- znalosť online obchodu na slovenskom trhu
- obchodnícky prístup
- zmysel pre detail
- precíznosť
- kreativita
- analytické myslenie a zodpovednosť
- výborné komunikačné schopnosti a organizačné zručnosti
- flexibilita, tímový hráč

Sme rodinný podnik.

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2019 dosiahol 17,055 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Staňte sa členom našej rodiny!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Pribylinská 2
832 55 Bratislava 3
ID: 3541290  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300€ brutto (závisí od skúseností) + variabilná zložka + 13. plat