Skladník (nepracuje sa na zmeny)

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac1100 € brutto (1000 € fixná mzda + 100 € pohyblivá zložka) + príplatky za prácu nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia, poriadok a dobrá nálada - to sú slová, ktoré vystihujú našich kolegov v sklade. Chcete tiež patriť k nim?
Máte skúsenosti s prácou v logistike alebo Vás táto oblasť láka a chýba Vám prax? Do našej spoločnosti hľadáme nového člena teamu na prácu v sklade na dlhodobú spoluprácu.
Tvojou úlohou bude:
- zabezpečovať príjem, skladovanie a prípravu tovaru
- zabezpečovať expedíciu tovaru a ďalšie práce spojené s manipuláciou a balením tovaru

Nemáte osvedčenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom?
Nevadí, vieme vám ho zabezpečiť. Našim skladníkom pravidelne zabezpečujeme kurz na vysokozdvižný vozík.

Nevyhovuje vám práca na ranné, poobedné či večerné zmeny?
V poriadku, pretože u nás sa na zmeny nepracuje.
U nás totiž pracujete v týchto časoch: 7.00 - 15.30 alebo 8.00 - 16.30.
Nadčasy máte samozrejme platené.

- jednozmenná prevádzka
- pracovný odev
- zmluva na dobu neurčitú
- pohyblivá zložka 100€ brutto pri splnení stanovených podmienok + príplatky za prácu nadčas
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- bonus pri odporučení zamestnanca
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri životnom jubileu
- zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
- Multisport karta, Metro karta
- zvýhodnený paušál pre rodinných príslušníkov
- posilňovňa
- dobrá káva
- a iné

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected]
Vzhľadom na predpokladaný veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie pre prácu s VZV je výhodou, nie podmienkou
- teamový hráč
- precíznosť, spoľahlivosť
- vysoká miera zodpovednosti a lojality voči firme

Sme rodinný podnik.

Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau v Nemecku, ako malá rodinná firma - veľkoobchod so skrutkami a maticami. Aktuálne máme v ponuke viac ako 120 000 produktov.
Náš koncern zamestnáva viac ako 71 000 ľudí v 400 spoločnostiach a pôsobí v 80 krajinách sveta.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 5 divízií: Auto, Kovo, Drevo, Stavby a Industry.

Staňte sa členom našej rodiny!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribylinská 2
832 55 Bratislava 3
ID: 3432152  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac