Manažér Logistiky

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000€ brutto + dohoda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie a realizácia projektov v oblasti zásobovania a logistiky.
- Plánovanie výdajov logistického centra/skladu.
- Vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, spolupráca pri inventarizácii.
- Komplexné riadenie oddelenia logistiky.
- Vyhodnocovanie efektívnosti procesu a navrhovanie opatrení na zlepšenie
- Zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov a reporting.
- Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie.
- Logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku.
- Spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi

- automobil aj na súkromné účely
- PC
- mobilný telefón
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- 13. plat
- možnosť profesného rastu
- sociálny program

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: jaroslav.krajci@wurth.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Manažér logistiky, Špecialista logistiky,
5

Máte skúsenosti s komplexným riadením oddelenia logistiky a vyhodnocovaním efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie?
Tak potom ste ten správny kandidát pre nás.
Čo hľadáme?
- prax v riadení logistiky
- spoločenský a komunikatívny typ
- kreatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- prezentačné zručnosti
- organizačné schopnosti

Sme rodinný podnik

Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko, ako malá rodinná firma - veľkoobchod so skrutkami a maticami. Aktuálne máme v ponuke viac ako 120 000 produktov.
Náš koncern zamestnáva viac ako 71 000 ľudí v 400 spoločnostiach a posobí v 80 krajinách sveta.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 5 divízií: Auto, Kovo, Drevo, Stavby a Industry.

Staňte sa členom našej rodiny!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribylinská 2
832 55 Bratislava 3
ID: 3390318   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000€ brutto + dohoda podľa skúseností