Pracovník reklamačného oddelenia

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac950 € brutto + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníka je tou najdôležitejšou časťou vo veci spokojnosti zákazníka. Trúfaš si na to?
Ak áno, tak si pozri, čo bude tvojou úlohou:
Náplň práce:
- zabezpečenie prijatia a odoslania reklamovaného produktu
- vedenie dokumentácie
- komunikácia so zákazníkom a servisným oddelením
- nebudeš prichádzať do osobného kontaktu so zákazníkmi, len s našimi obchodnými zástupcami a ostatnými kolegami

Pracovná doba: od pondelka do piatka

- zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- perspektívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- bonus pri odporučení zamestnanca
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri životnom jubileu
- bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
- zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
- Multisport karta

Svoj profesný životopis posielajte na adresu: [email protected].
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.
S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektro-technický smer

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s prácou na reklamačnom oddelení

Počet rokov praxe

1

- vzdelanie elektrotechnického smeru
- odborné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky je VÝHODOU
- odborné vedomosti a skúsenosti z oblasti elektrotechniky (slaboprúd) je VÝHODOU
- znalosť práce s PC

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3282350  Dátum zverejnenia: 6.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac950 € brutto + 13. plat