Obchodný zástupca - divízia Kovo

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
okres Galanta, okres Nitra, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
pevná zložka + pohyblivá zložka podľa výkonov + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete predávať špičkové výrobky zahraničnej spoločnosti v oblasti strojárstva, kovovýroby a kovoobrábacieho priemyslu,
- starať sa o existujúcich klientov + aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti,
- zodpovedať za rozvoj a budovanie siete zákazníkov ako aj za dosahovanie predajného cieľa,
- prezentovať produkty a služby spoločnosti,
- spracovávať cenové ponuky, vybavovať reklamácie.

- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- perspektívne zamestnanie
- dôkladné zaškolenie a vedenie v úspešnom tíme
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- možnosť profesného rastu
- sociálny program
- 13. plat
- mobilný telefón
- PC
- diéty/pracovný deň

Hľadáme do nášho teamu niekoho, kto chce byt úspešný, nebojí sa prijímať nové výzvy a je ochotný učiť sa nové veci. Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected].
Súčasťou výberového konania je praktická ukážka výkonu práce obchodníka v teréne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, skúsenosti v obchode výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v priamom predaji technického zamerania výhodou

Počet rokov praxe

2

Radi sa púšťate do nových projektov? Sú pre Vás prekážky výzvou? Ste zamilovaný do techniky?
Tak potom ste ten správny kandidát pre nás.
Požadujeme:
- vzdelanie a prax technického smeru
- asertívny a komunikatívny typ
- kreatívnosť a samostatnosť
- obchodnícke zručnosti
- znalosť prideleného regiónu

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2764956  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pevná zložka + pohyblivá zložka podľa výkonov + 13. plat