Transport Manager

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Od 2 200 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Würth International Trading, s.r.o. rozširuje svoj pracovný tím o pozíciu Transport Managera, ktorý bude riadiť oddelenie komplexných služieb prepravy importných a exportných dodávok.
Ak vynikáte v analytickom myslení, orientácia na ciele, zodpovednosť a angažovanosť sú súčasťou vášho pracovného života, máte prax vo vyjednávaní aj riadení menšieho tímu, radi sa porozprávame o vašich skúsenostiach a víziách do budúcnosti.

Vašou hlavnou zodpovednosťou bude riadenie tímu poskytujúceho služby plánovania a objednávania prepravy importných a exportných dodávok a kompletného colného konania.
- Navrhovanie a presadzovanie inovácií v procesoch na oddelení
- Vyjednávanie a komunikácia s externými dodávateľmi služieb
- Zodpovednosť za efektívne riadenie prepravy
- Vyjednávanie a komunikácia so špedíciami
- Riešenie špeciálnych transportných služieb
- Zodpovednosť za dodržiavanie termínov, komunikácia so zákazníkmi
- Zodpovednosť za reportovanie a štatistické ukazovatele

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Stabilný pracovný tím
- Možnosti ďalšieho vzdelávania a rastu
- Dodatková dovolenka
- Odmena za prítomnosť na pracovisku
- Parkovanie v areáli alebo príspevok na dochádzanie do práce
- Referral bonus
- Balík sociálnych benefitov (narodeniny, Veľká noc, svadba, narodenie dieťaťa a iné)
- Každomesačné kultúrne a športové aktivity (Teambuildingy, letný piknik, Octoberfest, Vianočná večera...)
- Výhodné stravovanie priamo v budove
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5 rokov

Zodpovednosť a orientácia na ciele, analytické myslenie, vyjednávacie zručnosti, asertivita, stresová odolnosť, proaktivita, flexibilita a schopnosť reagovať v rýchlo sa meniacom prostredí, ochota cestovať (5-10%)
Skúsenosti s riadením zamestnancov a procesov

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!

Spoločnosť Würth International Trading bola založená v januári 1995 v Bratislave. V súčasnosti pôsobíme ako centrálna zásobovacia platforma koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb.

Sme súčasťou centrálneho nákupu spoločnosti Würth International AG, ktorá bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecku, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami. Náš koncern zamestnáva viac ako 85 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku presiahol 20 mld. EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4336069  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac