Poradíme Vám?

HW Supervisor

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného tímu hľadáme kolegu s dostatočnými skúsenosťami a vedomosťami v oblasti implementácie, konfigurácie, riešenia problémov, podpory a poskytovania konzultácií pre používateľov IT systémov v našej spoločnosti. Požadujeme proaktívny prístup, zodpovednosť, schopnosť samostatnej práce a dostatočné komunikačné schopnosti pre jednak spoluprácu s IT odborníkmi v materskej spoločnosti v zahraničí a jednak každodennú prácu s používateľmi v rámci organizácie.

Do Tvojej náplne práce bude patriť:

- Poskytovanie podpory zamestnancom pri práci s IT prostriedkami (HW, systémový SW/OS, sieťová komunikácia, štandardné SW aplikácie, licencie...)
- Riešenie incidentov, problémov a iných požiadaviek na dennej báze ( analýza, identifikovanie príčin a odstraňovanie problémov)
- Inštalácia, konfigurácia a administrácia systémov
- Zodpovednosť za bezporuchovú a bezpečnú prevádzku systémov, pravidelná údržba IT prostredia
- Návrh a kontrola dodržiavania základných pravidiel IT bezpečnosti
- Návrh nových IT riešení, aktualizácií a k tomu potrebných investícií
- Zabezpečenie zálohovania, archivácie dát a programov
- Úzka spolupráca s kolegami z IT v materskej spoločnosti (nemecký jazyk, prípadne anglický jazyk)
- Správa a v prípade potreby tvorba technickej dokumentácie
- Technická podpora obchodných aktivít

- práca v stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- denné používanie cudzích jazykov
- flexibilná pracovná doba
- odmena za prítomnosť na pracovisku (až do výšky mesačnej mzdy)
- príspevok na dochádzanie
- možnosť home office
- dodatková dovolenka až do výšky 5 dní
- balík sociálnych benefitov (Narodeniny, Veľká noc, Svadba, Narodenie dieťaťa a iné)
- balík finančných i nefinančných benefitov pre jubilantov
- množstvo kultúrnych a športových aktivít (Teambuilding, Letný piknik, Vianočná večera)
- zvýhodnené stravovanie v budove - výber z viacerých druhov jedál
- káva a čerstvé ovocie na pracovisku
- vlastné parkovisko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows admin - Expert
Správa a konfigurácia sietí LAN - Pokročilý
Microsoft Office admin - Pokročilý
E-mail admin - Pokročilý
správa SQL DB - Mierne pokročilý
správa SW aplikácií - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administrácia IT systémov vrátane HW a SW, poskytovanie podpory užívateľom IT systémov

Počet rokov praxe

3

- Min. ukončené SŠ, prípadne aj VŠ vzdelanie, najlepšie so zameraním na IT
- Nemecký jazyk na pokročilej úrovni ( je potrebná denná komunikácia) a pracovná znalosť angličtiny, prípadne angličtina na veľmi dobrej úrovni (ak úroveň nemčiny neumožňuje každodennú komunikáciu)
- Znalosti a praktické skúsenosti s administráciou systémov a aplikácií (OS WIN, e-mailové servery, základné znalosti DB, hlavne SQL, sieťová komunikácia)
- Analytické, cieľovo orientované a hospodárne myslenie
- Proaktívny prístup k práci, komunikačné a organizačné schopnosti

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!
Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami.
Momentálne náš koncern zamestnáva viac ako 78 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku dosiahol čiastku vyše 14,3 mld. EUR.

Firma Würth International Trading s.r.o. bola založená v Bratislave v januári 1995 ako verejný colný sklad vykonávajúci logistické služby pre Würth spoločnosti, ktorý sa postupne vyvinul na medzinárodnú centálnu zásobovaciu platformu koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb. A práve to zabezpečujú naši skvelí zamestnanci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Würth International Trading s. r. o.
Rybničná 40/A
831 07 Bratislava
ID: 4162551  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac