Poradíme Vám?

Disponent / Demand Planner

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Disponentov hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku s veľkou chuťou pracovať vo svetoznámej logisticko - obchodnej spoločnosti. Máš analytické a strategické myslenie? Chceš byť platným členom alebo členkou nášho existujúceho tímu, so zodpovednosťou za plánovanie, nákup tovaru, skladové ukazovatele ( na pohovore Ti vysvetlíme, ktoré to sú), baví Ťa komunikovať v cudzom jazyku a svet IT technológií Ti nie je cudzí? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV.

Do Tvojej náplne práce bude patriť:

- dlhodobé plánovanie surového tovaru v plánovacom systéme JDA
- ošetrovanie prognóz v plánovacom systéme JDA
- umiestňovanie objednávok v systéme SAP
- sledovanie celého procesu objednávky a dodávky
- objednávanie tovaru z Ázie ako aj z Európy
- komunikácia s dodávateľmi
- spolupráca s oddelením transportu
- spolupráca s oddelením zákazníckeho servisu a nákupu
- priama zodpovednosť za stav pridelenej produktovej skupiny
- zodpovednosť za ukazovatele: Service level, hodnota skladu a obrátkovosť skladu
- tvorba štatistík
- riešenie požiadaviek kolegov v súvislosti so SAP systémom a následné delegovanie zložitejších problémov na SAP podporu
- účasť na implementácii nového SAP systému

- práca v stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti (nepracujeme systémom JIT)
- denné používanie cudzích jazykov
- flexibilná pracovná doba
- odmena za prítomnosť na pracovisku (až do výšky mesačnej mzdy)
- príspevok na dochádzanie
- možnosť home office
- dodatková dovolenka až do výšky 5 dní
- balík sociálnych benefitov (Narodeniny, Veľká noc, Svadba, Narodenie dieťaťa a iné)
- balík finančných i nefinančných benefitov pre jubilantov
- množstvo kultúrnych a športových aktivít (Teambuilding, Letný piknik, Vianočná večera)
- zvýhodnené stravovanie v budove - výber z viacerých druhov jedál
- káva a čerstvé ovocie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč, ktorého táto práca baví a napĺňa
- schopnosť analytického a strategického uvažovania
- komunikačné zručnosti
- praktické skúsenosti s plánovaním materiálu výhodou
- schopnosť komunikácie v nemeckom jazyku výhodou
- skúsenosti v systéme SAP sú výhodou

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!
Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami.
Momentálne náš koncern zamestnáva viac ako 78 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku dosiahol čiastku vyše 14,3 mld. EUR.

Firma Würth International Trading s.r.o. bola založená v Bratislave v januári 1995 ako verejný colný sklad vykonávajúci logistické služby pre Würth spoločnosti, ktorý sa postupne vyvinul na medzinárodnú centálnu zásobovaciu platformu koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb. A práve to zabezpečujú naši skvelí zamestnanci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Würth International Trading s. r. o.
Rybničná 40/A
831 07 Bratislava
ID: 4128783  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac