Asistent vedenia spoločnosti a pracovník recepcie (M/F)

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2021
1 400 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Würth International Trading s.r.o. obsadzuje pracovné miesto v prostredí top manažmentu spoločnosti, vhodné pre kandidátov hľadajúcich stabilné a rôznorodé zamestnanie, s možnosťou vlastnej realizácie, v ktorom môžu vyniknúť svojimi organizačnými schopnosťami a aktívnym využívaním anglického jazyka. Stredne pokročilá úroveň nemeckého jazyka je výhodou.

Medzi Vaše hlavné úlohy bude patriť:

- Administratívna a organizačná podpora top manažmentu spoločnosti vrátane sekretariátu riaditeľa a recepcie spoločnosti
- Organizácia a správa termínového kalendára (plánovanie, organizácia, príprava pracovných stretnutí a porád)
- Spracovanie korešpondencie, prijímanie návštev a telefonicných hovorov
- Tvorba koncepcie a organizácia mítingov, pracovných stretnutí, konferencií a služobných ciest, účasť na poradách a zápisy zo stretnutí
- Príprava podkladov na firemné a koncernové stretnutia, kompletizácia prezentácií, tvorba štatistík - s možnosťou vyškolenia
- Preklady dokumentov z/do anglického/slovenského jazyka a denná komunikácia v anglickom jazyku
- Spolupráca na organizovaní firemných podujatí a spolupráca na rôznych projektoch týkajúcich sa internej komunikácie

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Denné používanie cudzích jazykov
- Široké spektrum vzdelávacích možností
- Odmena za prítomnosť na pracovisku (13. plat)
- Príspevok na dochádzanie
- Dodatková dovolenka
- Balík sociálnych benefitov (Narodeniny, Veľká noc, Svadba, Narodenie dieťaťa a iné)
- Balík finančných i nefinančných benefitov pre jubilantov
- Množstvo kultúrnych a športových aktivít (Teambuilding, Letný piknik, Vianočná večera)
- Zvýhodnené stravovanie v budove
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku
- Parkovanie na vlastnom parkovisku

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite Váš motivačný list a životopis v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku s označením "Asistent vedenia spoločnosti a pracovník recepcie " na mail: [email protected], alebo na doleuvedenú adresu. Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z.

Odporúčame Vám použiť tento vzor:

V súlade s ustanovením § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej "zákon") týmto ako dotknutá osoba udeľujem spoločnosti Würth International Trading s.r.o., IČO 31 386 253, sídlo Rybničná 40/A, 831 07 Bratislava ako prevádzkovateľovi podľa príslušných ustanovení zákona výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov o mojej osobe, a to pre účely vytvárania vlastnej evidencie a databázy prevádzkovateľa o uchádzačoch o prácu vytváranej pre zabezpečenie možnosti oslovenia mojej osoby ako záujemcu o prácu a pre účely výberového konania pre obsadenie konkrétneho pracovného miesta, a to v rozsahu podľa pripojeného životopisu. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú prevádzkovateľovi poskytnuté dobrovoľne, slobodne, vážne a bez omylu a že sú úplné a pravdivé. Súhlas udeľujem prevádzkovateľovi na dobu 10 rokov s tým, že si som vedomý/á, že mám právo udelený súhlas kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Min. 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii podmienkou
- Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou (C1)
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 výhodou
- Vynikajúce organizačné schopnosti, time management, zmysel pre dôsledné a precízne vykonávanie práce, ochota prevziať zodpovednosť za zverené úlohy, vysoká odolnosť voči stresu, flexibilnosť, rozhodnosť, tímovosť, lojálnosť sú samozrejmosťou
- Reprezentatívne a profesionálne vystupovanie

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!

Spoločnosť Würth International Trading bola založená v januári 1995 v Bratislave. V súčasnosti pôsobíme ako centrálna zásobovacia platforma koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb.

Sme súčasťou centrálneho nákupu spoločnosti Würth International AG, ktorá bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecku, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami. Náš koncern zamestnáva viac ako 85 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku presiahol 20 mld. EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4072281  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac