Skladový pracovník

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
895 - 1 090 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s VZV, so skenerom, skladové procesy
- Zásobovanie baliacej linky tovarom
- Manipulácia s tovarom
- 8 hod. zmeny (3 zmeny: napr. týždeň ranná, týždeň nočná, týždeň poobedná)
- Práca v suchom a teplom sklade
- Dátum nástupu: ihneď, dohodou
- Práca na trvalý pracovný pomer
- Neplatný VZV obnovíme

- Stabilný pracovný tím
- Možnosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti
- Možnosti vzdelávania a osobného rozvoja
- Odmena za prítomnosť na pracovisku
- Príspevok na dochádzanie do práce vo výške 20 EUR mesačne
- Odmena za splnenie plánu vo výške 20 EUR mesačne
- Priveď známeho a dostaneš minimálne 600 EUR
- Finančné odmeny za vernosť už po 1. odpracovanom roku (50 EUR/1. rok – 250 EUR/5. rok)
- Balík sociálnych benefitov (narodeniny, Veľká noc, svadba, narodenie dieťaťa a iné)
- Množstvo kultúrnych a športových aktivít (Teambuildingy, letný piknik, Vianočná večera)
- Výhodné stravovanie za 1,21 EUR/obed (priamo v budove)
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku zadarmo
- Zľava na nákup firemných produktov

Na pracovnú pozíciu hľadáme skúseného kandidáta, ktorý má záujem o dlhodobú prácu na trvalý pracovný pomer, s ochotou učiť sa, angažovanosťou a tímovým charakterom.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite Váš životopis na email: [email protected], alebo sa uchádzajte priamo cez link uvedený na konci inzerátu.

Spoločnosť sa zaväzuje uchovávať a spracúvať vaše osobné údaje v rozsahu a spôsobom, ktorý je v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Prax na VZV podmienkou
- Samostatnosť a ochota pracovať na zmeny

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!

Spoločnosť Würth International Trading bola založená v januári 1995 v Bratislave. V súčasnosti pôsobíme ako centrálna zásobovacia platforma koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb.

Sme súčasťou centrálneho nákupu spoločnosti Würth International AG, ktorá bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecku, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami. Náš koncern zamestnáva viac ako 85 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku presiahol 20 mld. EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3441330  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 895 EUR/mesiac