Key Account Manager/Sales Manager

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nárast obratu nám umožnil ponúknuť Vám, zodpovednej, flexibilnej a iniciatívnej osobnosti pozíciu, na ktorej naplno využijete svoje obchodné zručnosti. Ako súčasť nášho sales tímu sa budete starať o zverené portfólio európskych zákazníkov.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za predaj produktov stálym zákazníkom
- Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie podmienok spolupráce
- Zodpovednosť za tvorbu cenových ponúk a predajných stratégií
- Koordinácia zákazníckych požiadaviek v spolupráci s oddelením zákazníckeho servisu
- Pravidelné návštevy klientov, rozvíjanie vzťahov s pridelenými zákazníkmi v rámci Európy - 30% pracovného času cestovanie do zahraničia
- Plnenie stanoveného plánu obratu a zisku
- Monitoring životného cyklu produktu a predaj nových produktov
- Analýzy predaja, štatistiky, reporty
- Účasť na interných aj medzinárodných projektoch, spolupráca s ostatnými oddeleniami

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Možnosti ďalšieho vzdelávania
- Denné používanie anglického/nemeckého jazyka
- Odmena za prítomnosť na pracovisku (až do výšky mesačnej mzdy)
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na dochádzanie do práce
- Dodatková dovolenka až do výšky 5 dní
- Možnosť home office
- Balík sociálnych benefitov (narodeniny, Veľká noc, svadba, narodenie dieťaťa a iné)
- Balík finančných i nefinančných benefitov
- Množstvo kultúrnych a športových aktivít (letný piknik, grilovačka, vianočná večera)
- Zvýhodnené stravovanie v budove
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na email: [email protected] alebo na dole uvedenú adresu. Tešíme sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

business, economy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Ste zákaznícky orientovaná/ý a motivuje vás úspech v práci? Máte záujem ďalej sa rozvíjať?
Staňte sa členom nášho tímu na pozícii KEY ACCOUNT MANAGER. Požadujeme:

- Cieľovoorientované obchodnícke zmýšľanie
- Min. 2-ročné skúsenosti s predajom produktov na medzinárodnej úrovni
- Veľmi dobré prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- Proaktívny prístup a samostatnosť
- Skúsenosti s formou predaja B2B veľkou výhodou
- Aktívna znalosť angličtiny alebo nemčiny podmienkou
- Kombinácia s ďalším cudzím jazykom veľkou výhodou
- Znalosť MS Office (Excel), prax v systéme SAP výhodou

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!

Spoločnosť Würth International Trading bola založená v januári 1995 v Bratislave. V súčasnosti pôsobíme ako centrálna zásobovacia platforma koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb.

Sme súčasťou centrálneho nákupu spoločnosti Würth International AG, ktorá bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecku, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami. Náš koncern zamestnáva viac ako 85 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku presiahol 20 mld. EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1972979  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac