Interiérový dizajnér

WSD s.r.o.

Miesto práce
WSD s.r.o. Volgogradská 13, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
19.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh interiérov v bytoch, domoch, kanceláriách atď. Komunikácia so zákazníkom. Technická realizácia návrhu.

Zaujímavé finančné ohodnotenie. Možnosť osobného rastu. Súper kolektív.

Životopis zasielajte na wsdsro@gmail.com alebo osobne na adrese štúdia WSD s.r.o. Volgogradská 13, Prešov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zameranie na interiérový dizajn

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, flexibilnosť, komunikatívnosť.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom a výrobou nábytku na mieru. Výrobnú činnosť sme prispôsobili požiadavkám trhu, je orientovaná na atypický nábytok a na individuálne požiadavky zákazníkov. Preto hľadáme človeka, ktorý má zmysel pre dizajn a detail. Ponúkame Vám prácu v stále usmiatom kolektíve :) plným odborníkov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

WSD s.r.o.
Pri štadióne 3787/24
085 01 Bardejov
ID: 3306078   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou