Wrapper - lepenie autofólií, celopolepy automobilov, reklamné polepy

WrapStyle Brno s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04/2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou novovznikajúcej pobočky Wrapstyle v Bratislave - špičkou v oblasti carwrappingu? Hľadáme kolegov na pozíciu wrapper.

Wrapstyle hľadá kolegov, ktorí majú chuť sa podielať na kreatívnej práci s citom pre detail. Budeš pracovať v tíme, v ktorom sa budete podielať na aplikácii designov, farebných a ochranných fólií, na autá rôznych druhov a značiek.
To všetko tak, aby bola zachovaná maximálna kvalita, vďaka ktorej Wrapstyle zostane popredným poskytovateľom tejto služby na trhu.

Náplň práce:

- inštalácia fólií, PPF, tlačených designov na vozidlá.
- dôslednosť pri práci s vysokým citom pre detail pre zachovanie vysokej kvality.
- zvýšenú pozornosť pri práci, keďže pracujeme často na drahých autách.
- spolupracovať s kolegami a efektívne plniť úlohy.
- pomáhať s dokončením administratívnych úloh a projektov podľa zadania.
- komunikácia so zákazníkmi

Požiadavky:

- skúsenosti s aplikáciou akejkoľvek grafiky sú výhodou, nie však podmienkou
- vysoká pozornosť venovaná detailom
- túžba rozvíjať svoje schopnosti a vzdelávať sa v obore
- byť kreativný pri riešení problémov
- schopnosť organizácie práce / time management
- schopnosť pracovať nadčas v prípade potreby
- prax v programoch Adobe Photoshop / Ilustrator, výhodou

Čo vám môžeme ponúknuť?

Práca pod značkou ktorá sa radí medzi svetovú špičku v obore.
Moderné pracovné prostredie. Priateľský pracovný tím, ktorý je pripravený pomáhať ti pri učení a byť ti oporou. Možnosť ďalšieho rozvoja, či už každodennou praxou alebo ďalším vzdelávaním. Školenia a prezentácie nových produktov. Firemné akcie a benefity.

Práca u nás ťa bude baviť!

Tešíme sa na Váš záujem.

S pozdravom tím WrapStyle Bratislava

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem pracovať vo WrapStyle Bratislava.

Ak sa chcete uchádzať o túto pozíciu, pošlite nám prosím životopis s telefonickým kontaktom.

Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že vyhoviete našim požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor. Odpovedať budeme všetkým záujemcom o túto pozíciu a to i v prípade ak nepostúpia do užšieho výberu.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

WrapStyle ™ je medzinárodná spoločnosť, ktorá je teraz jednou z najlepších spoločností zaoberajúcich sa polepom a stylingom automobilov na svete. Túto pozíciu si vybudovala v priebehu posledných 14 rokov.
Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovanie okien, protislnečných fólií, lepenie lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozidla
ID: 4022070  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac