Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič - rozvoz tovaru

WorldOffice, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.9.2023
1 000 EUR/mesiac1000,-€ mesačne netto + variabilná zložka, 2x ročne odmena na základe pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru po Bratislave a blízkom okolí, Západné Slovensko
- práca a zodpovednosť za tovar
- nakladanie v sklade a vykladanie na prevádzke
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť
- pomocné práce v sklade

- po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy
- mladý dynamický kolektív
- možnosť kariérneho rastu, motivujúce platové ohodnotenie
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment
- možnosť požičania si dodávky

Informácie o výberovom konaní

ASAP

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro zariadenia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť je na trhu od 2011 a je jedným z lídrov predaja gastro potrieb, obalového materiálu, čistiacich prostriedkov a kancelárskych potrieb v Bratislave a na západnom Slovensku. Zvyšujúcim sa počtom našich spokojných klientov potrebujeme rozšíriť aj náš tím ľudí, ktorí majú chuť pracovať.

Začínali sme ako malá firma s 1 zamestnancom a v priebehu pár rokov sme sa stali profesionálnou, modernou a dynamickou spoločnosťou s pomerne veľkým pracovným kolektívom.

Naším cieľom nie je iba roboticky dodať objednaný tovar klientovi, ale skutočne mu aj poradiť vhodnosť výrobkov práve pre jeho potreby a stať sa jeho „partnerom“ . Ide nám v prvom rade o spokojnosť klienta. V našej ponuke sa nachádza niekoľko tisíc produktov - dokážeme teda uspokojiť nielen klientov bažiacich po najlacnejších výrobkoch, ale aj klientov, ktorí si zakladajú na najvyššej kvalite. Tímová práca, neustále vzdelávanie zamestnancov a etické princípy, ktoré uznávame, sú našimi hnacími motormi k zlepšovaniu samých seba, ale aj postavenia našej spoločnosti na trhu.

Tvojim depozitom bude, z našej strany viacero motivačných predajných znalostí.
Sme dynamická spoločnosť a svojich ľudí obohacujeme prostredníctvom školení v tovaroznalectve portfólia.
Vieme operatívne riešiť kritické situácie technického smeru chodu prevádzky tvojim klientom.
Pre tvoj rozhľad robíme team Building s prezentáciami našich produktov.
Spokojnosť v tvojej činnosti, je našé skalné pravidlo, pretože vieme, že vieš priniest hodnotu.
Ak si sa našiel v princípoch a chceš mať neobmedzené finančné možnosti a časovú flexibilitu a máš schopnosť vyjednávania,
Hľadáme teba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2535957  Dátum zverejnenia: 4.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac