Obchodný zástupca

WorldOffice, s. r. o.

Miesto práce
Údernícka 14, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
FIX + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia a predaj produktov spoločnosti
Akvizícia nových zákazníkov
Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
Vedenie obchodných stretnutí
Podieľanie sa pri tvorbe nových predajných akcií
Získavanie prehľadu o konkurencií
Budovanie dobrých obchodných vzťahov
Asertívne motivovanie klientov ku kúpe produktov spoločnosti
Poradenstvo pri výbere vhodných výrobkov
Pri nárazových a urgentných objednávkach čiastočná výpomoc rozvozcom

termín nástupu dohodou

Práca v mladom kolektívne v tzv. rodinnom prostredí
Firemné stretnutia, oslavy
Profesijný a osobný rast
Flexibilná pracovná doba
Samostatná práca s možnosťou sebarealizácie
Motivujúci plat podľa dosiahnutých výsledkov
13. plat podľa výsledkov spoločnosti
Služobný mobil, auto, tablet
V príprade potreby je k dispozícii dodávka do 3,5t

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis a my Vás následne budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť - najdôležitejšia
Vynaliezavosť pri motivácií zákazníkov

Prezentačné zručnosti
Obchodný duch
Obchodné myslenie
Príjemné vystupovanie
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Schopnosť pracovať samostatne aj tímovo
Kreativita pri riešení problémov
Orientácia v predaji spotrebného tovaru v gastronómii
Užívateľská úroveň práce s PC

Naša spoločnosť je na trhu od 2011 a je jedným z lídrov predaja kancelárskych potrieb, gastro potrieb a čistiacich prostriedkov v Bratislave a na západnom Slovensku. Zvyšujúcim sa počtom našich spokojných klientov potrebujeme rozšíriť aj náš tím ľudí, ktorí majú chuť pracovať.

Začínali sme ako malá firma s 1 zamestnancom a v priebehu pár rokov sme sa stali profesionálnou, modernou a dynamickou spoločnosťou s pomerne veľkým pracovným kolektívom.

Naším cieľom nie je iba roboticky dodať objednaný tovar klientovi, ale skutočne mu aj poradiť vhodnosť výrobkov práve pre jeho potreby a stať sa jeho „partnerom“ . Ide nám v prvom rade o spokojnosť klienta. V našej ponuke sa nachádza niekoľko tisíc produktov - dokážeme teda uspokojiť nielen klientov bažiacich po najlacnejších výrobkoch, ale aj klientov, ktorí si zakladajú na najvyššej kvalite. Tímová práca, neustále vzdelávanie zamestnancov a etické princípy, ktoré uznávame, sú našimi hnacími motormi k zlepšovaniu samých seba, ale aj postavenia našej spoločnosti na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WorldOffice s.r.o.
Údernícka 14A
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 2015272   Dátum zverejnenia: 9.11.2017