Obchodný zástupca pre Rimavskú Sobotu a okolie

WorldOffice RS s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
30.6.2023
818 EUR/mesiaczákladná mzda, plus percentá z predaja produktov vyplácané mesačne k výplate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovanie po Banskobystrickom kraji (Rimavská Sobota a okolie), predaj hygienického tovaru, priemyselnej hygieny pre závody, čistiacich prostriedkov, spotrebného a obalového materiálu pre gastro prevádzky, ako aj kancelárske potreby pre prevádzky officu. Aktívne vyhľadávanie nových klientov a taktiež starostlivosť o už jestvujúcich klientov.

služobné auto, tablet, telefon, dynamická práca, osobné ohodnotenia za výkon

Prosím poslať životopis mailom na základe ktorého Vás budeme kontaktovať a dohodneme si s Vami osobné stretnutie.
Prosím aby životopis posielali uchádzači, ktorí majú už prax ako obchodný obchodný zástupca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Google Sheets - Základy
Internet - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- cieľavedomosť
- samostatnosť
- sebadisciplína

Sme progresívna spoločnosť s dobrým kolektívom, zameraná na predaj, hygienického tovaru, spotrebného a obalového materiálu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4592014  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 818 EUR/mesiac