800 - 1 200 EUR

Obchodný zástupca pre služby prania

WORLDCOLOUR, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza potenciálu prideleného regiónu identifikácia príležitostí, implementácia a
dodržiavanie nastaveného systému práce
- získavanie nových zákazníkov pre poskytovanie služieb prania v pridelenom
regióne
- budovanie vzťahov s novými zákazníkmi, rozvoj obchodu, udržiavanie lojality
- administratíva a report činnosti a výsledkov
- príprava prezentácii a cenovej ponuky pre zákazníkov
- sledovanie situácie na trhu, monitoring konkurenčných aktivít
- plnenie ostatných úloh, pridelených priamym nariadeným

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

počas zaškolenia 800 € brutto, po 3 mesiacoch 650 € brutto + variabilná zložka /novozískaní zákazníci/

- práca v renomovanej, na trhu dlhodobo etablovanej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť osobného rozvoja /vzdelávanie.../
- príjemná firemná kultúra
- služobný automobil, notebook, mobil aj na súkromné účely

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- analytické myslenie
- zdravá asertivita
-vytrvalosť a vysoké pracovné nasadenie
- tímový hráč
- samostatnosť

- priemyselná práčovňa a čistiareň
- rozvoz a leasing prádla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zlatovská 24
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Zemková
Tel.: +421905236139
E-mail: poslať životopis
ID: 3785274   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   počas zaškolenia 800 € brutto, po 3 mesiacoch 650 € brutto + variabilná zložka /novozískaní zákazníci/