Obchodný manažér

World Jumping s.r.o.

Miesto práce
Budča 422, 96233 Budča, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

World Jumping je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou športových potrieb a patrí medzi najväčších výrobcov fitness produktov na svete. Pre našu spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodný manažér, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:

- Aktívne vyhľadávanie nových klientov a komunikácia s partnermi v rámci EU
- Starostlivosť o klientov a partnerov, rozvíjanie obchodných kontaktov
- Uzatváranie zmlúv, objednávok a následná starostlivosť o zákazníkov a ostatných partnerov
- Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky
- Rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
- Komunikácia a aktívna práca s ostatnými členmi tímu
- Profesionálne a reprezentatívne vystupovanie a prezentovanie spoločnosti na svetových výstavách a veľtrhoch

- Získavanie skúseností z domáceho aj zahraničného prostredia
- Motivačný odmeňovací systém na základe dosiahnutých výsledkov
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Firemný notebook, telefon

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

Životopis nám môžete zaslať na emailovú adresu jezo@worldjumping.com , pričom do správy uveďte Obchodný manager.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.
Pre veľké množstvo uchádzačov, vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov s požadovanými predpokladmi a zručnosťami uvedenými v zaslanom CV. Na základe vyhodnotenia zaslaných životopisov, si vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor.
Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti v obchodnej činnosti
- Skúsenosti s vedením obchodných rokovaní, emailová obchodná komunikácia
- Vynikajúce komunikačné schopnosti
- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou

Spoločnosť World Jumping má mnohoročné skúsenosti na slovenskom a zahraničnom trhu a patrí medzi popredných výrobcov športových potrieb na svete.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Budča 422
96233 Budča
ID: 3206827   Dátum zverejnenia: 5.10.2017