Backend Developer

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Eurovea 2, Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
2 500 - 3 700 EUR/mesiac(mzda sa odvíja v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného backend developera so špecializáciou na Laravel framework, ktorý sa pripojí k nášmu tímu. Táto pozícia je vhodná pre vývojára, ktorý sa vášnivo venuje backendovému vývoju a má hlboké znalosti Laravelu.

Náplň práce:
- Vývoj a údržba backend časti webových aplikácií s využitím Laravel frameworku
- Návrh a implementácia API a databázových schém
- Optimalizácia a riešenie technických problémov
- Spolupráca s tímom front-end vývojárov na tvorbe komplexných aplikácií
- Testovanie a zabezpečovanie kvality kódu
- Aktualizácia a rozširovanie existujúcich projektov

• Konkurenčné platové podmienky
• Možnosť kariérneho rastu a rozvoja do role vývojového lídra
• Príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch v inovatívnom prostredí
• Firemné raňajky a teambuildingové akcie na Slovensku a v zahraničí
• Podpora pri vzdelávaní a rozvoji zručností
• Flexibilný pracovný čas
• Ovocie a nápoje zadarmo
• Firemný MacBook
• Karta MultiSport
• Masáže

Ak spĺňate uvedené požiadavky a ste pripravení prispieť svojimi schopnosťami k našim projektom, pošlite nám svoj životopis, motivačný list a pridajte odkazy na predchádzajúce projekty alebo portfólio.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 2 roky skúseností s vývojom v Laravel frameworku
• Znalosť PHP a MySQL
• Skúsenosti s vývojom RESTful API
• Schopnosť riešiť technické problémy a optimalizovať výkon
• Znalosť HTML, CSS a JavaScriptu
• Skúsenosť s verziovacím systémom (Git)
• Dobré komunikačné zručnosti
• Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4777067  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac