Junior Fullstack Web Developer

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Eurovea, Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 000 EUR/mesiac(mzda sa odvíja v závislosti od skúsenosti kandidátov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý posilní tím vo vývoji webových stránok a aplikácií:

- frontend vývoj CRM systémov (Vue 3)
- frontend vývoj webových stránok (frontend v Laravel Blade + Vue a následné napojenie na CMS Laravel Nova)
- klientské portály (Vue)
- vývoj a implementácia nových modulov a funkcionalít (Laravel, Vue)
- podpora interným či externým užívateľom

Po začlenení do tímu sa každý deň môžeš tešiť na motivujúcich kolegov, férový prístup, príjemnú pracovnú atmosféru, na možnosť osobného či kariérneho rastu a taktiež vlastnému priestoru pre sebarealizáciu.

• moderné pracovné prostredie
• odborné a jazykové vzdelávanie
• priestor pre vlastné nápady a inovácie
• firemné raňajky a teambuildingové akcie na Slovensku a v zahraničí
• nadštandardné finančné ohodnotenie
• sick day, preplatené voľno na zotavenie
• lokalita v blízkosti centra
• parkovacie miesto
• firemný MacBook
• karta MultiSport
• masáže
• nápoje zadarmo
• ovocie zadarmo

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Vue 2, Vue 3 (Options & Composition API)
TypeScript
SCSS, TailwindCSS
Vuex, Pinia
Webpack, Vite
Laravel
Laravel Blade

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4578792  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac