Brand Manager

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac+ bonusy Finálna mzda závisí od skúsenosti vybraného kandidáta/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro naše oddělení marketingu kryptoměn hledáme brand manažera.

Naším posláním je zprostředkovávat nové technologie všem bez ohledu na jejich jazykové nebo technologické zázemí. Chceme klientům nabídnout přístup do světa kryptoměn i lidem bez předchozích zkušeností, a to vždy v místním jazyce online i po telefonu.

Náš nový kolega bude mít za úkol nejen budovat značku v rámci EU a celosvětově, ale také spustit nový token, mobilní aplikaci nebo vývoj webových stránek. V budoucnu povede marketingovou komunikaci, správu obsahu, bude dohlížet na SoMe, vytvářet cryptocademy a webináře a účastnit se mnoha konferencí a globálních výstav, abychom byli ještě blíže našim zákazníkům.

Co bude Tvou náplní práce?

Pochopit klientské potřeby a produkt. Následně připravit a realizovat plán marketingové komunikace a budování značky

Komplexní 360 komunikace, ATL, BTL, digital, UX na touchpointech, SoMe

Řízení komunikace i marketingových projektů v UAE, EU a Asii (aplikace, web, token, ICOs, listingy, kryptoakademie, expo, semináře apod.)

Převzetí odpovědnosti za budování značky, vč brandingu a UX

Maticové řízení týmu specialistů, který pomůže v realizaci projektů

Reportovat managementu a investorům - musíš mít perfektní přehled v tom, kam a proč se vnímání značky klienta posunulo.

Místo výkonu práce: Bratislava nebo Praha

Zamestnanecké výhody, benefity

Co Ti práce u nás přinese?

Motivační finanční ohodnocení.

Zodpovědnost za definované cíle a možnost je realizovat po svém.

Flexibilní pracovní dobu.

Zahraniční služební cesty.

25 dní dovolené a možnost sickdays.

Možnost kariérního růstu.

Super kolegy.

Časté firemní akce.

Informácie o výberovom konaní

Uchazeči, kteří splňují kvalifikační požadavky, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jak si Tě představujeme?

Máš zkušenosti s brand managementem a marketingovou komunikací alespoň 3-5 let a pyšníš se dosaženými výsledky své tvrdé práce.

Obrovskou výhodou bude prokazatelná znalost kryptoměn a přehled o trhu i technologiích.

Perfektní komunikace v angličtině.

Bez kreativity, pečlivosti, odpovědnosti a umění dotahovat úkoly do konce se neobejdeš.

Rád cestuješ - součástí Tvé práce bude i cestování.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4500505  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac