Account Manager - Fix + Provize + Bonusy (Praha)

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsíc+ bonusy Finálna mzda závisí od skúsenosti vybraného kandidáta/-ky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:

Telefonická komunikace se stávajícími klienty, pomoc a podpora klientů při obchodování ve fascinujícím světě kryptoměn. Stanete se pravou rukou našich klientů s kontaktem na denní bázi. Budete předávat nejnovější informace, pomáhat s používáním investičních strategií a celkově klienty provázet prostředím kryptoburzy.

Koho hledáme:

Hledáme převážně mladé lidi, kteří mají zájem se neustále zlepšovat v oblasti obchodování s kryptoměnami, obchodu a v komunikačních dovednostech.
Ano, máme perfektní pracovní prostředí a mladý kolektiv, ale pracujeme tvrdě. Pro lidi, kteří si chodí do práce odpočinout a houpat při tom nohami u nás místo není! Každý account manager pracuje pro sebe a v každý moment ví, co mu to na konci měsíce přinese.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Firemní akce
Zahraniční pracovní cesty

Co vám můžeme nabídnout

Práce v mladém kolektivu v moderních kancelářích, silné mezinárodní firmy s letitou historií. Možný (vyžadovaný) kariérní růst, služební telefon a notebook, provize, bonusy, pravidelné teambuildingy a jiné motivační akce.
Výplata je na bázi stabilního fixu, kterou doplňuje neomezený provizní systém a bonusová složka.

Informace o náboru

Na osobný pohovor budú pozvaní tí uchádzačí, ktorí splňajú kvalifikačné predpoklady.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Baví tě komunikace s lidmi? Jsi ambiciózní? Zajímáš se o krypto nebo jej sám obchoduješ? Máš zápal a hlad po úspěchu? To nám stačí, víc není potřeba. Poskytujeme kompletní zaškolení od A do Z, stačí mít jen otevřenou mysl a chtít se učit postupy, které přinesou výsledky.
Zkušenosti s prodejem finančních produktů nebo pozicí retention manager výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fullservisová spoločnosť, ktorej cieľom je pristupovať ku klientovi individuálne,
aby mu boli splnené všetky požiadavky v najlepšej kvalite a najkratšom čase.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4463610  Dátum zverejnenia: 9.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc