Právnik - študent

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si pripravený vstúpiť do sveta biznisu a financií, tak hľadáme práve Teba!

Do priateľského kolektívu hľadáme príjemného kolegu/kolegyňu so záujmom o právo. Z našej strany Ti ponúkame možnosť získať neoceniteľné pracovné skúsenosti v profesionálnom tíme.

Pracovná náplň:
- Právna agenda v oblasti medzinárodného biznisu, financií a ochrany odobných údajov.
- Príprava zmlúv, analýz a stanovísk pod dohľadom senior právnika.
- Sledovanie a implementácia zmien vo finančnej regulácií.

• Možnosť cestovať a relokácie do zahraničia, áno máme aj koncelárie pri mori!
• Naše teambuildingové akcie nezažiješ v inej firme
• Multisport karta
• Možnosť získať medzinárodné certifikáty a bezkonkurenčnú prax

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent 4/5. ročníka vysokej školy, nie je podmienkou
- komunikatívnosť, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu,
- predchádzajúca skúsenosť v oblasti výhodou
- záujem o cestovanie a administratívu (kariérny rast spojený s možnosťou pôsobenia v zahraničí

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4460939  Dátum zverejnenia: 6.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.