Asistentka riaditeľa/Event Managerka

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Bratislavský kraj, Zahraničie - ostatné, Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Od 1 200 EUR/mesiac+ bonusy Finálna mzda závisí od skúsenosti vybraného kandidáta/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je na kumulovanú pozíciu skladajúcu sa z nasledovných pracovných úloh:

Asistentka riaditeľa:
- Organizácia pracovných ciest a porád.
- Zabezpečovanie agendy na pracovné cesty (ubytovanie, letenky, víza, transféry)
- Povinná účasť na pracovných cestách riaditeľa (celosvetovo).
- Zodpovedanie za dodržiavanie časového harmonogramu riaditeľa spoločne s vedením kalendára.
- Príležitostné tlmočenie na poradách (eng/sk), vedenie zápisov z porád.
- Miesto výkonu práce - Bratislava 40%, Praha 20%, cestovanie 40%

Even managerka:
- Zodpovednosť za navrhovanie, plánovanie, organizovanie a realizovanie spoločenských akcií a podujatí.
- Komunikovanie s klientmi ohľadom charakteru a hlavnej myšlienky organizovaných akcií a podujatí.
- Vyhľadávanie potenciálnych miest na usporadúvanie spoločenských akcií a podujatí.
- Zabezpečovanie ubytovania, prepravy a programu firemných akcií a podujatí.
- Aktívna participácia prebiehajúcej akcie (podujatia).
- Flexibilita riešiť nepredvídateľné situácie.
- Zabezpečenie relamných predmetov, komunikácia s PR a grafickým oddelením.

- Ubytovanie mimo SR hradené spoločnosťou.
- Príležitosť učiť sa nové veci a rozvíjať sa osobnostne aj profesijne
- Teambuildingy
- Firemný notebook + mobil
- Multisport karta
- Individuálne benefity podľa dohody

Životopis s fotografiou posielajte na email: [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní tí uchádzačí, ktorí splňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistent, event manager

Počet rokov praxe

3

- Presnosť, dôslednosť, orientácia na detail
- Time management na vysokej úrovni
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Analytické myslenie
- Multitasking, odolnosť voči stresu, flexibilita
- Tímový hráč, príjemná a veselá povaha
- Proaktívnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa nové veci
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

- Anglický jazyk - nevyhnutná výborná znalosť slovom aj písmom
- Nevyhnutná prax na podobnej pozícii

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4460306  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac