Copywriting/Marketing/PR

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
5 EUR/hod.Finálna mzda závisí od skúsenosti vybraného kandidáta/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba originálnych textov pre webové stránky, emaily a aplikácie v oblasti financií prioritne v anglickom jazyku
- komunikácia s prekladateľmi z celého sveta
- zodpovednosť za unikátnu obsahovú stratégiu pre jednotlivé značky
- zodpovednosť a kontrola textového obsahu na webových stránkach v spolupráci s právnym oddelením
- participácia na medzinárodných projektoch

+ rôznorodá práca a vzdelávanie vo finančnej oblasti a v oblasti online obchodovania
+ príležitosť učiť sa nové veci a ďalej sa tak rozvíjať osobne aj profesijne
+ priestor pre vlastné nápady a inovácie
+ pohodový mladý tím
+ teambuildingy v zahraničí a na Slovensku
+ spoločné akcie plné zábavy, dobrodružstva a rôznych zážitkov
+ karta Multisport
+ masáže v kancelárii
+ po ukončení štúdia na vysokej škole možnosť trvalého pracovného pomeru

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám v prílohe spolu s CV vypracované nasledovné zadanie:

Téma:
Predstavenie online obchodníka (brokera) na jeho oficiálnej webovej stránke (opíšte potenciálnym klientom spoločnosť a jej činnosť)
- rozsah - 1 normostrana (1800 znakov vrátane medzier)
- pošlite v dvoch jazykových verziách (sk, en) ako prílohu alebo na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť anglickej a slovenskej gramatiky a štylistiky
- skúsenosti s marketingom a SEO optimalizáciou
- zmysel pre detail a zodpovedný prístup k práci
- chuť učiť sa nové veci a rozvíjať svoje schopnosti
- pozícia je vhodná študenta vysokej školy - 4./5. ročníka

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4067198  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.