Fullstack developer

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Miesto práce
Pribinova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Od 2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti vybraného kandidáta/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho neustále rastúceho a dynamického tímu hľadáme nového tímového hráča. Čaká vás spolupráca na projektoch s medzinárodným dosahom! Sme na trhu už 15 rokov

Hlavnou náplňou práce je implementácia front-end a backend časti do interných systémov, vytvárať a zodpovedať za údržbu webových aplikácií.
- webové stránky
- klientske zóny s platobnými bránami
- mailing aplikácie
- CRM systémy
- vlastne CMS systémy

- rôznorodá práca na projekte z finančnej oblasti
- príležitosť učiť sa nové veci a ďalej sa tak rozvíjať osobne aj profesijne
- veľa priestoru pre vlastné nápady a inovácie
- pohodový mladý tím
- teambuildingy v zahraničí a na Slovensku
- spoločné akcie plné zábavy, dobrodružstva a iných zážitkov
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- firemný notebook (macbook)
- čerstvé ovocie a káva/čaj
- masáže v kancelárii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s frameworkom Vue.js
- skúsenosti s frameworkom Laravel

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4063489  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac