Pracovník zákaznického centra so znalosťou maďarského jazyka (Brno)

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Miesto práce
Brno, Česko
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
25 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznámka: Výkon pracovnej pozície je v Českej republike (Brno)

- kontrolovanie a spracovávanie klientskej dokumentácie
- zodpovedanie za správnosť zadaných dát, ich preverovanie a kontrola
- komunikácia naprieč spoločnosťou, s klientami spoločnosti a s partnermi vo zverenej lokalite
- zadávanie dát do interných systémov spoločnosti
- riešenie operatívnych úloh
- reportovanie vedúcemu zákaznickému centru

+ pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer
+ adekvatné platové ohodnotenie
+ príjemné pracovné prostredie v moderných kanceláriach
+ odborné pracovné zaškolenie
+ občerstvenie na pracovisku
+ firemné teambuldingy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsof Office - Pokročilý

- logické myslenie
- dôkladnosť a precíznosť
- dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť a aktívny prístup
- maďarsky jazyk a český/slovenský na komunikačnej úrovni

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4051507  Dátum zverejnenia: 24.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/mesiac